A-klasa » Jarosław |
Najbliższa kolejka 1 |
Mecze sparingowe |
Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 45, wczoraj: 39
ogółem: 1 053 833
statystyki szczegółowe
|
|||
W rozwinięciu newsa prezentujemy tabelę strzelców w jarosławskiej ''A'' klasie.
Aktualizacja: 24.06.2019
Więcej w rozwinięciu...
1.Taras Balabukh (Czarni Pawłosiów) - 33br.
- Grzegorz Broda (Santos Piwoda)
2.Viktor Kossak (Victoria Kidałowice) - 30br.
3.Tomasz Ilasz (Błękitni Pełkinie) - 23br.
3.Artur Łukasiewicz (Wiraż Chłopice/Victoria Kidałowice) - 18br.
4.Dariusz Garbarz (Iskra Cieszacin Wielki - 17br
- Dominik Mrozek (Strażak Sośnica)
- Grzegorz Kasperski (Czarni Pawłosiów)
- Łukasz Halwa (Korona Tuchla)
5.Piotr Czyż (Wiraż Chłopice) - 16br.
6.Krystian Drozdowicz (Delin Munina) - 15br.
- Mikołaj Bałabuch (KS Szówsko)
7.Mateusz Hołub (Błękitni Pełkinie) - 14br.
8.Arkadiusz Wojciechowski (Santos Piwoda) - 13br.
- Bartłomiej Fedor (KS Węgierka)
9.Hubert Bednarz (PRO-100 Wielin) - 12br.
- Marcin Purcha (LKS Manasterz)
- Patryk Nawłoka (Santos Piwoda)
- Piotr Pindak (Santos Piwoda)
10.Mateusz Kiper (Hetman Laszki) - 11br.
- Patryk Nawłoka (Santos Piwoda)
11.Ivan Mushak (PRO-100 Wietlin) - 10br.
- Dawid Bednarz (PRO-100 Wietlin)
11.Piotr Liszewski (Victoria Kidałowice) - 9br.
- Marcin Łasocha (Victoria Kidałowice)
- Łukasz Lecyk (Strażak Sośnica)
- Kamil Klaczkowski (Strażak Sośnica)
- Olekh Mykhaylo (Korona Tuchla)
- Radosław Wańkowicz (Czarni Pawłosiów)
- Waldemar Rychtyk (Czarni Pawłosiów)
- Artur Król (Hetman Laszki)
- Daniel Stecyk (Hetman Laszki)
- Michał Blok (Delin Munina)
- Mateusz Pawełek (Błękitni Pełkinie)
12.Damian Gwóźdź (Łęg Łowce) - 8br.
- Jarosław Malinowski (Dąb Dobkowice)
- Daniel Bród (KS Szówsko)
- Adam Poprawa (Iskra Cieszacin Wielki)
- Mateusz Czerwiński (Hetman Laszki)
13.Jakub Winiarski (Victoria Kidałowice) - 7br.
- Sebastian Domański (Łęg Łowce)
- Radosław Skrzypek (Santos Piwoda)
- Arkadiusz Wojdyła (KS Węgierka)
- Ireneusz Adamkiewicz (Iskra Cieszacin Wielki)
14.Grzegorz Pawełek (Victoria Kidałowice) - 6br.
- Patryk Duliban (PRO-100 Wietlin)
- Marcin Tołpa (LKS Manasterz)
- Jarosław Hołyszko (Dąb Dobkowice)
- Piotr Lonc (Dąb Dobkowice)
- Łukasz Taciuch (Czarni Pawłosiów)
- Adrian Trojnar (Błękitni Pełkinie)
- Damian Kajder (Błękitni Pełkinie)
- Bartosz Kurasz (KS Węgierka)
- Mateusz Chanas (Korona Tuchla)
- Patryk Iwaneczko (Strażak Sośnica)
- Paweł Skupień (Czarni Pawłosiów)
15.Piotr Kucab (Victoria Kidałowice) - 5br.
- Dominik Grunt (Błękitni Pełkinie)
- Damian Folwarczny (KS Szówsko)
- Andrzej Adamarek (Wiraż Chłopice)
- Krzysztof Balicki (Wiraż Chłopice)
- Piotr Bednarz (PRO-100 Wietlin)
- Paweł Zięba (Hetman Laszki)
- Krystian Halwa (Hetman Laszki)
- Dominik Pucyło (LKS Manasterz)
- Grzegorz Matwijczak (Strażak Sośnica)
- Krystian Gawura (Santos Piwoda)
16.Marcin Iwański (Victoria Kidałowice) - 4br,
- Robert Tyrawski (Strażak Sośnica)
- Dawid Piwowar (Strażak Sośnica)
- Hubert Mrozek (Strażak Sośnica)
- Krzysztof Ilasz (Błękitni Pełkinie)
- Dominik Brodowicz (Błękitni Pełkinie)
- Sebastian Grunt (Błękitni Pełkinie)
- Robert Żelazny (Błękitni Pełkinie)
- Paweł Lonc (Dąb Dobkowice)
- Kacper Trelka (KS Szówsko)
- Jakub Mliczak (KS Szówsko)
- Arkadiusz Lichończak (KS Szówsko)
- Kamil Krawiec (Hetman Laszki)
- Damian Wysocki (Santos Piwoda)
- Dawid Skrzypek (Santos Piwoda)
- Miłosz Pindak (Santos Piwoda)
- Artur Panek (Korona Tuchla)
- Karol Fedan (Korona Tuchla)
- Adam Pajda (Iskra Cieszacin Wielki)
- Tadeusz Podgórski (Iskra Cieszacin Wielki)
- Patryk Magoń (Iskra Cieszacin Wielki)
- Mateusz Poliszak (Łęg Łowce)
17.Maciej Bichajło (Victoria Kidałowice) - 3br
- Dawid Trybulski (Łęg Łowce)
- Szymon Wiśniowski (LKS Manasterz)
- Mykola Viznytsia (LKS Manasterz)
- Damian Skibiak (LKS Manasterz)
- Piotr Naspiński (LKS Manasterz)
- Marcin Domin (LKS Manasterz)
- Arkadiusz Opic (KS Szówsko)
- Sebastian Babiś (Błękitni Pełkinie)
- Vasyl Karkovsky (Błękitni Pełkinie)
- Leszek Opic (Santos Piwoda)
- Artur Kobylarz (Hetman Laszki)
- Bartosz Kuta (Hetman Laszki)
- Łukasz Bawoł (Hetman Laszki)
- Grzegorz Stachowicz (Iskra Cieszacin Wielki)
- Dawid Wywióra (Delin Munina)
- Martyn Zgryźniak (Delin Munina)
- Dawid Hirny (Korona Tuchla)
- Grzegorz Hirny (Korona Tuchla)
- Adam Kuta (Korona Tuchla)
- Karol Bis (PRO-100 Wietlin)
- Mateusz Bosak (PRO-100 Wietlin)
- Sebastian Pawełek (Czarni Pawłosiów)
- Łukasz Pobuta (Wiraż Chłopice)
18.Daniel Rapita (Victoria Kidałowice) - 2br.
- Jacek Gotz (Błękitni Pełkinie)
- Bogusław Noga (Błękitni Pełkinie)
- Adrian Kamiński (PRO-100 Wietlin)
- Adrian Iglantowicz (PRO-100 Wietlin)
- Mateusz Sosnowski (PRO-100 Wietlin)
- Adrian Kociuba (Dąb Dobkowice)
- Wojciech Rokicki (Dąb Dobkowice)
- Tomasz Burdzy (Dąb Dobkowice)
- Michał Dorota (Delin Munina)
- Patryk Zięba (Delin Munina)
- Bartłomiej Kosiński (Delin Munina)
- Tomasz Krasula (Delin Munina)
- Dariusz Skowron (Czarni Pawłosiów)
- Jakub Skrzypek (Czarni Pawłosiów)
- Mateusz Wilk (Czarni Pawłosiów)
- Piotr Foremny (KS Węgierka)
- Tomasz Pająk (KS Węgierka)
- Konrad Szpunar (Hetman Laszki)
- Kamil Bawoł (Hetman Laszki)
- Bogusław Kuta (Hetman Laszki)
- Dawid Strawa (Łęg Łowce)
- Kacper Sławiński (Łęg Łowce)
- Krystian Adamarek (Łęg Łowce)
- Piotr Purcha (LKS Manasterz)
- Krzysztof Knap (LKS Manasterz)
- Mateusz Hapon (LKS Manasterz)
- Marcin Mazur (LKS Manasterz)
- Konrad Półtorak (Santos Piwoda)
- Krystian Gawura (Santos Piwoda)
- Marcin Lonc (Dąb Dobkowice)
- Radosław Gil (KS Szówsko)
- Marcin Naspiński (KS Szówsko)
- Arkadiusz Noga (KS Szówsko)
- Dawid Stasiła (Wiraż Chłopice)
- Krystian Dziadosz (Wiraż Chłopice)
- Paweł Zubrzycki (Wiraż Chłopice)
- Łukasz Stadnicki (Wiraż Chłopice)
- Tomasz Gilarski (Wiraż Chłopice)
- Maciej Trojnar (Iskra Cieszacin Wielki)
19.Jakub Przybek (Victoria Kidałowice) - 1br.
- Bartłomiej Moszczyński (Błękitni Pełkinie)
- Jakub Bajorski (Delin Munina)
- Arkadiusz Aksamit (Delin Munina)
- Daniel Szturm (Delin Munina)
- Sebastian Stopyra (Delin Munina)
- Dawid Krzesiński (Delin Munina)
- Mateusz Fedyk (Delin Munina)
- Krystian Sudoł (Delin Munina)
- Kamil Służały (Delin Munina)
- Marek Żeńczak (Wiraż Chłopice)
- Mateusz Czyż (Wiraż Chłopice)
- Marcin Czyż (Wiraż Chłopice)
- Michał Pieszko (Wiraż Chłopice)
- Arkadiusz Paszczyński (Wiraż Chłopice)
- Marcin Brodowicz (Wiraż Chłopice)
- Dominik Duda (Wiraż Chłopice)
- Jakub Walczak (Dąb Dobkowice)
- Sebastian Lonc (Dąb Dobkowice)
- Krystian Szymuś (Dąb Dobkowice)
- Adrian Kochanowicz (KS Węgierka)
- Paweł Jaszek (KS Węgierka)
- Antoni Wojdyła (KS Węgierka)
- Dawid Lizak (KS Węgierka)
- Tobiasz Kamiński (KS Węgierka)
- Darian Łuc (KS Węgierka)
- Hubert Ciurko (LKS Manasterz)
- Radosław Rygowski (LKS Manasterz)
- Dawid Polak (LKS Manasterz)
- Dawid Partyka (Strażak Sośnica)
- Maciej Marek (Strażak Sośnica)
- Kamil Lecyk (Strażak Sośnica)
- Mateusz Zaworski (Strażak Sośnica)
- Przemysław Kisielewicz (Strażak Sośnica)
- Mariusz Lach (Strażak Sośnica)
- Myron Vano (Łęg Łowce)
- Seweryn Siwuń (Łęg Łowce)
- Marcin Wałczyk (Łęg Łowce)
- Adam Gilarski (Łęg Łowce)
- Paweł Walerianowicz (Łęg Łowce)
- Paweł Siedlarz (Czarni Pawłosiów)
- Bogusław Wilk (Czarni Pawłosiów)
- Piotr Pilawa (Czarni Pawłosiów)
- Łukasz Walczak (Czarni Pawłosiów)
- Bartłomiej Bobowicz (Czarni Pawłosiów)
- Marcin Podgórski (Hetman Laszki)
- Dominik Krzyczkowski (Hetman Laszki)
- Kamil Kielar (Hetman Laszki)
- Krzysztof Gonciarz (Hetman Laszki)
- Ireneusz Balicki (KS Szówsko)
- Michał Szczomrzyk (KS Szówsko)
- Damian Noga (KS Szówsko)
- Paweł Jaworski (KS Szówsko)
- Patryk Kiwior (KS Szówsko)
- Tomasz Wysocki (KS Szówsko)
- Hubert Huk (Korona Tuchla)
- Michał Podgórski (Korona Tuchla)
- Marcin Pobuta (Korona Tuchla)
- Patryk Dudek (Santos Piwoda)
- Bartłomiej Dańczuk (Santos Piwoda)
- Rafał Porczak (Santos Piwoda)
- Daniel Mazurkiewicz (Santos Piwoda)
- Dominik Skrzypek (Santos Piwoda)
- Kamil Bednarz (PRO-100 Wietlin)
- Marcin Jasny (PRO-100 Wietlin)
- Tomasz Ficek (Iskra Cieszacin Wielki)
- Damian Łatka (Iskra Cieszacin Wielki)
- Henryk Łukasiewicz (Iskra Cieszacin Wielki)
- Piotr Kulikowski (Iskra Cieszacin Wielki)
Pierwsza trójka..zawodnicy hetmana laszki
|