A-klasa » Jarosław |
Najbliższa kolejka 1 |
Mecze sparingowe |
Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 87, wczoraj: 39
ogółem: 1 053 875
statystyki szczegółowe
|
|||
1.Taras Balabukh -36 (Czarni Pawłosiów)
2.Viktor Kossak -27 (Victoria Kidałowice)
3.Kamil Hołub -20 (Strażak Sośnica)
- Jarosław Malinowski (Dąb Dobkowice)
4.Kacper Trelka -19 (Łęk Ostrów
- Bartłomiej Fedor (KS Węgierka)
5.Artur Łukasiewicz -11 (Wiraż Chłopice)
6.Dawid Lizak -10(KS Węgierka)
7.Krystian Drozdowicz -9 (Delin Munina)
8.Radosław Wańkowicz -8 (Czarni Pawłosiów)
- Robert Tyrawski (Strażak Sośnica)
- Damian Rupar (Błękitni Pełkinie)
9.Kamil Krysa -7 (Czarni Pawłosiów)
- Bernard Stopa (Łęk Ostrów)
- Kamil Strent (Wiraż Chłopice)
10.Tomasz Ilasz -6 (Ostrovia Wola Buchowska)
- Mateusz Pietryna (Delin Munina)
- Daniel Bród (KS Koniaczów)
- Robert Żelazny (Błękitni Pełkinie)
11.Marcin Łasocha, Maciej Bichajło -5 (Victoria Kidałowice)
- Damian Kania (Dąb Dobkowice)
- Michał Blok (Delin Munina)
- Vasyl Karkovsky (Błękitni Pełkinie)
- Tobiasz Duda (Łęk Ostrów)
- Artur Drzymała (KS Węgierka)
- Paweł Lonc (KS Koniaczów)
- Andrzej Adamarek (Wiraż Chłopice)
- Marcin Tołpa (LKS Manasterz)
12.Bartłomiej Moszczyński -4 (Błękitni Pełkinie)
- Dawid Rachfalski, Mateusz Rachwalski, Kamil Cichocki, Tar Sandor (Tęcza Wysock)
- Paweł Domszy, Mateusz Oronowicz (Łęk Ostrów)
- Mykola Viznytsia (Wiraż Chłopice)
- Karol Marszałek (Korona Tuchla)
- Paweł Skupień (Czarni Pawłosiów)
- Krystian Wójcik (Ostrovia Wola Buchowska)
- Piotr Bednarz (PRO-100 Wietlin)
- Przemysław Brzyski (LKS Manasterz)
- Krystian Szymuś (Dąb Dobkowice)
13.Mateusz Olech, Jakub Winiarski -3 (Victoria Kidałowice)
- Dominik Grunt, Sebastian Grunt (Błękitni Pełkinie)
- Jakub Fejkiel, Paweł Czerwiński (Korona Tuchla)
- Dariusz Skowron (KS Węgierka)
- Marcin Sawa, Marek Ilasz (Ostrovia Wola Buchowska)
- Grzegorz Wielgos (Tęcza Wysock)
- Mariusz Lach (Strażak Sośnica)
- Lesław Bis (LKS Manasterz)
- Daniel Broda, Jurii Chikel (Orkan Zapałów)
- Patryk Jasiewicz (Delin Munina)
- Paweł Strzelec (Czarni Pawłosiów)
- Paweł Pikuła, Kacper Dadak (KS Koniaczów)
14.Piotr Kucab, Jacek Rachwalski -2 (Victoria Kidąłowice)
- Paweł Łagoda, Olekh Mykhaylo (Korona Tuchla)
- Bogusła Noga, Mateusz Hołub (Błękitni Pełkinie)
- Bartłomiej Poprawa, Jarosław Barczyński (Ostrovia Wola Buchowska)
- Damian Gerczak, Paweł Matwijczak (Strażak Sośnica)
- Łukasz Gołąb, Mateusz Prasoł (KS Koniaczów)
- Bartłomiej Dańczuk (Orkan Zapałów)
- Dawid Bednarz, Kamil Bednarz, Maciej Brzuszek, Ivan Mushak (PRO-100 Wietlin)
- Artur Kluz (Tęcza Wysock)
- Sebastian Lonc, Marcin Lonc, Michał Radwański (Dąb Dobkowice)
- Łukasz Gudowski, Piotr Naspiński, Dominik Pucyło, Mirosław Rygowski (LKS Manasterz)
- Mateusz Stec (Delin Munina)
- Dawid Stasiła (Wiraż Chłopice)
- Tomasz Pająk, Szymon Wiśniowski (KS Węgierka)
- Rafał Bernal (Łęk Ostrów)
15.Krzysztof Bachórz -1 (Victoria Kidałowice)
- Kamil Rygowski, Dawid Wywióra, Łukasz Kłos, Daniel Szturm, Mateusz Fedyk (Delin Munina)
- Dawid Rachfalski, Dawid Olech, Kamil Konopa, Artur Bednarski, Łukasz Modny, Pavlo Klymak, Valakh Roman (Tęcza Wysock)
- Łukasz Jaremko, Bogusław Maksymiw, Patryk Bobel (Orkan Zapałów)
- Arkadiusz Wojdyła, Gabriel Maj, Paweł Jaszek, Mateusz Nosal, Bartłomiej Kucharski (KS Węgierka)
- Dawid Piróg, Wiktor Goń, Dominik Brodowicz, Dawid Czeszyk, Dawid Krzeptoń (Ostrovia Wola Buchowska)
- Dawid Kamiński, Mateusz Surmiak, Adrian Stępień, Mateusz Kopeć, Marcel Surmiak, Hubert Bednarz (PRO-100 Wietlin)
- Tomasz Kud, Ireneusz Skrzypek, Kamil Kosiński, Mateusz Grabski, Marcin Broszko, Marcin Lepszy (Łęk Ostrów)
- Marcin Pobuta, Michał Kamiński, Maciej Sura, Piotr Czyż, Krystian Dziadosz, Daniel Walczak, Jakub Kalemba (Wiraż Chłopice)
- Rafał Bilinkiewicz, Mateusz Chanas, Michał Dorota, Dawid Hirny, Wojciech Kraszewski, Jakub Bachor, Mateusz Czerwiński, Grzegorz Hirny, Krzysztof Kogut (Korona Tuchla)
- Sebastian Babiś, Mateusz Pawełek (Błękitni Pełkinie)
- Adrian Sawuła, Mateusz Pawłowicz, Patryk Zagrodnik (KS Koniaczów)
- Rajmund Lasek, Patryk Iwaneczko, Kamil Klaczkowski, Dominik Mrozek, Mateusz Zaworski (Strażak Sośnica)
- Radosław Rygowski, Marcin Purcha, Marcin Mazur (LKS Manasterz)
- Dawid Lorenowicz, Adrian Kościk, Wojciech Rokicki (Dąb Dobkowice)
- Bogusław Wilk, Tomasz Garbowski, Rafał Porczak, Maciej Saramak (Czarni Pawłosiów)
|