Strażak Sośnica - Victoria Kidałowice 1:3 (0:1)

0:1 39' Marcin Łasocha as.Piotr Kucab - strzał po ziemi z 8m

0:2 51' Jakub Winiarski - piękny strzał w okienko z 25m

Strażak: Artur Gerczak (57'Michał Broda), Bartosz Łoś, Dominik Mrozek, Grzegorz Matwijczak, Robert Tyrawski, Mariusz Lach, Paweł Lisowski (60'Dawid Partyka), Przemysław Kisielewicz (26'Damian Gerczak), Radosław Kisielewicz, Kamil Klaczkowski (78'Mateusz Zaworski), Kamil Hołub

Victoria: Marcin Goryl, Damian Bachor, Wojciech Barnak, Marcin Gołąb (86'Łukasz Wolański), Maciej Bichajło, Jacek Rachwalski, Jakub Winiarski, Piotr Kucab (85'Jan Szumiński), Marcin Łasocha (65'Krzysztof Bachórz), Mateusz Olech (60'Karol Pempuś), Viktor Kossak

Żółte kartki:

Bartosz Łoś, Mariusz Lach oraz Wojciech Barnak, Marcin Gołąb, Viktor Kossak

Więcej w rozwinięciu...

Wygrywamy kolejne spotkanie wynikiem 3:1. Wynik mógł być wyższy, ale zawiodła skuteczność.

Już w 12 minucie, akcję przeprowadziła Victoria, piłka trafiła do Marcina Łasochy, a ten lobem spróbował pokonać Artura Gerczyka, ale piłkę z linii bramkowej wybijał jeden z obrońców Strażaka. Kilka minut później sam na sam znalazł się Viktor Kossak, świetnie interweniował bramkarz, piłkę dobijał Mateusz Olech, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką. Zaraz po akcji, sam na sam z bramkarzem znalazł się znów Viktor, ale po raz kolejny, Gerczak był górą.        W 35 minucie świetną interwencją popisał się Marcin Goryl, który wybronił strzał z ostrego kąta jednego z zawodników Strażaka. 4 minuty później piłkę z prawej strony boiska wrzucił Piotr Kucab w polu karnym przejął ją Marcin Łasocha, który strzałem po ziemi wyprowadził Victorię na prowadzenie. Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy, rzut rożny miała Victoria, piłkę z pola karnego wybił jeden z obrońców gospodarzy, a z 25 metrów piękny strzał z pierwszej piłki oddał Jakub Winiarski i trafił w samo okienko bramki Gerczaka. Kilka minut po bramce faulowany w polu karnym był Viktor Kossak, sam poszkodowany pewnie wykorzystał ''jedenastkę''. Później kolejne sam na sam niewykorzystał Viktor Kossak. W 80 minucie strzał oddawał Piotr Kucab, ale piłka trafiła w słupek. W 88 minucie sędzia podyktował rzut karny dla Strażaka. Piłkę ustawił Kamil Hołub,którą wyczuł Marcin Goryl, ale piłka przełamała rękę naszego bramkarza i wpadła do bramki. Zaraz po tym sędzia zakończył spotkanie.

W ostatniej kolejce zagramy z Ostrovią. W meczu napewno nie wystąpią Viktor Kossak oraz Marcin Gołąb, którzy będą pauzowali z żółte kartki.